بازیکنان ماشین تمرکز نداشتند، باید چند گل به حریف می زدیم

به گزارش وبلاگ آریابلاگ، حمیدرضا عبدالهی امشب در نشست خبری بعداز بازی تیمش برابر گل گهر به خبرنگاران گفت: امروز خوب نبودیم و در بازی که می توانستیم با اختلاف چندین گل به پیروزی برسیم، شکست خوردیم. امروز باید چند گل به حریف می زدیم.

بازیکنان ماشین تمرکز نداشتند، باید چند گل به حریف می زدیم

وی با بیان اینکه می دانستم بازی سخت خواهد بود، اضافه کرد: از موقعیت هایی که ایجاد کردیم راضی هستیم و ما باید این بازی را با اختلاف می بردیم ولی متأسفانه شکست خوردیم.

عبدالهی با اشاره به اینکه می دانستیم گل گهر بازی مستقیم انجام می دهد و به دنبال استفاده از فضای پشت دفاع و ضربات ایستگاهی است، ابراز داشت: تیم ما خوب است، جلوی چنین تیمی حاکم بازی بودند، سخت است.

وی با تاکید بر اینکه از نتیجه راضی نیستم، ابراز داشت: قول می دهم بازی بعد خیلی بهتر از این بازی خواهیم کرد. فوتبال ما امروز بی نظیر بود و در نیمه دوم هر کاری لازم بود با گل گهر کردیم و به جز دو ضربه ایستگاهی سایر دقایق توپ دست ما بود.

عبدالهی در خاتمه با اشاره به اشتباه داور بازی نیز گفت: صفایی یک پنالتی برای ما نگرفت و همانطور که قبل از بازی گفتم، نگران داوری بودم. به نظرم داور یک پنالتی می توانست برای ما بگیرد و یک توپ هم از خط رد شد.

وی گفت: باید این نتیجه را در بازی های آینده جبران کنیم، بازیکنان ماشین سازی می دانند کجای کار هستند و از آن ها خیلی سپاسگزارم.

امشب تیم ماشین سازی تبریز در خانه خود از تیم گل گهر سیرجان پذیرایی کرد که جدال دو تیم در نهایت با نتیجه 2 بر یک به سود گل گهر تمام شد. گل گهر در این بازی ابتدا توسط میلاد کمندانی پیش افتاد اما شاهین ثاقبی در نیمه دوم کار را به تساوی کشاند. در دقایق خاتمهی علیرضا ابراهیمی توانست گل دوم را برای گل گهر به ثمر برساند.

گل گهر که در دیدار هفته گذشته خود برابر شاهین پیروز شده بود، پیروز شد به دومین برد پیاپی خود بعد از شروع مجدد لیگ دست یابد. شاگردان مجید جلالی با این برد 25 امتیازی شدند تا تلاش هایشان برای فرار از سقوط به لیگ دسته اول، موقعیت سایر تیم های خاتمهی جدولی را به خاطر اندازد. ماشین سازی هم با این باخت، 27 امتیازی باقی ماند.

منبع: خبرگزاری مهر

به "بازیکنان ماشین تمرکز نداشتند، باید چند گل به حریف می زدیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازیکنان ماشین تمرکز نداشتند، باید چند گل به حریف می زدیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید