اقدام عجیب دیوید تیلور، رقیب آمریکایی حسن یزدانی

به گزارش وبلاگ آریابلاگ، در حالی که پیش از این قرار بود دیوید تیلور دارنده مدال های طلای دنیا و المپیک در چهارمین و آخرین رویداد رنکینگ اتحادیه دنیای کشتی پیش از رقابت های دنیای بلگراد به میدان برود، فدراسیون کشتی آمریکا از غیبت این کشتی گیر در این مسابقات اطلاع داد.

اقدام عجیب دیوید تیلور، رقیب آمریکایی حسن یزدانی

در حال حاضر حسن یزدانی با 48000 امتیاز در رده چهارم رنکینگ وزن 86 کیلوگرم جای دارد و دیوید تیلور نیز با 3000 امتیاز کمتر در رده پنجم جای دارد. به این ترتیب با توجه به غیبت تیلور در این رقابت ها، حضور یزدانی در بین 4 نفر برتر رنکینگ برای حضور در رقابت های قهرمانی دنیا قطعی شد. طبق قانون اتحادیه دنیای کشتی 4 نفر برتر رنکینگ در هر وزن تا مراحل نیمه نهایی و فینال به مصاف هم نمی روند. با این اوصاف احتمال برخورد تیلور و یزدانی قبل از مرحله نهایی رقابت های قهرمانی دنیا وجود دارد.

زین ریچاردز در 57، ویتالی آروجا در 61، نیک لی در 65، چنس مرستلر در 79، زاهید والنسیا در 92 و کایل اسنایدر در وزن 97 کیلوگرم از کشتی گیران اصلی تیم ملی آمریکا در مسابقات رنکینگ مجارستان خواهند بود. در مجموع 42 کشتی گیر آمریکایی در سه رشته آزاد، فرنگی و زنان راهی بوداپست شده اند.

از ایران نیز 7 آزادکار راهی این رقابت ها شده اند، اما حسن یزدانی با تصمیم کادر فنی در این رقابت ها غایب است.

منبع: فرارو

به "اقدام عجیب دیوید تیلور، رقیب آمریکایی حسن یزدانی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اقدام عجیب دیوید تیلور، رقیب آمریکایی حسن یزدانی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید