افزایش مبلغ وام های دانشجویی

به گزارش وبلاگ آریابلاگ، رییس صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت افزایش حدود 20 تا 30 درصدی مبلغ وام های دانشجویی در امسال اطلاع داد و گفت: بعضی وام ها با درصد بیشتری افزایش خواهند یافت.

افزایش مبلغ وام های دانشجویی

مهندس بهروز رحیمی در گفت و گو با وبلاگ آریابلاگ ضمن بیان این مطلب از افزایش معوقه وام های دانشجویان علوم پزشکی طی چند ماه اخیر اطلاع داد و اظهار کرد: با توجه به مصوبه بانک مرکزی و همچنین مصوبه وزارت بهداشت طی چهار ماه اخیر هیچ گونه مبلغی بابت اقساط وام از دانشجویان علوم پزشکی دریافت نشده و در نتیجه سطح معوقات ما بسیار افزایش یافته و عدد آن به حدود 40 میلیارد تومان می رسد.

وی در ادامه با اشاره به شروع بازپرداخت وام های دانشجویان از اول خرداد، تاکید نمود: از این ماه بازپرداخت وام های دانشجویان علوم پزشکی به روال قبل باز خواهد گشت.

رییس صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت از افزایش 20 تا 30 درصدی مبلغ وام های دانشجویی در سال جدید اطلاع داد و اظهار کرد: بعضی از وام های ما با درصد کمتر و بعضی نیز با درصد بیشتری افزایش خواهند یافت؛ اما به طور متوسط بین 20 تا 30 درصد افزایش وام خواهیم داشت.

مهندس رحیمی با تاکید بر اینکه وام تحصیلی بیشترین تقاضا و پوشش را در بین وام های دانشجویی دارد، گفت: بیش از 68 درصد وام های پرداختی ما در وزارت بهداشت وام تحصیلی است که شامل همه دانشجویان می گردد. هدفگذاری ما در امسال این است که بتوانیم بین 20 تا 30 هزار نفر جامعه هدف پرداخت وام های دانشجویی را بیشتر کنیم و آمار دانشجویان دریافت کننده وام را به 120 هزار نفر برسانیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "افزایش مبلغ وام های دانشجویی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افزایش مبلغ وام های دانشجویی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید