استاندار تهران: امکان لغو طرح ترافیک وجود ندارد

به گزارش وبلاگ آریابلاگ، انوشیروان محسنی بندپی در حاشیه مراسم مانور مشترک مدیریت بحران استان تهران در جمع خبرنگاران در مورد پیشنهاد استانداری تهران مبنی بر اعمال محدودیت های جدید کرونا گفت: محدودیت های جدید مرتبط با کرونا با توجه به تراکم جمعیت در تهران پیشنهاد شده که در جلسه فردا در ستاد ملی کرونا مورد آنالیز قرار خواهد گرفت.

استاندار تهران: امکان لغو طرح ترافیک وجود ندارد

به گزارش ایسنا، وی اضافه نمود: در این پیشنهادات دورکاری کارکنان دولت و اجرای طرح ترافیک مطرح نیست بلکه با ورود به فصل پاییز و پدیده وارونگی هوا قطعا نمی توان طرح ترافیک را در تهران لغو کرد. همچنین دورکاری برای کارکنان استان تهران نیز مطرح نیست، اما بی تردید کارکنانی که بیماری های زمینه ای دارند مطابق با مصوبه سازمان اداری استخدامی کشور می توانند از دورکاری استفاده نمایند.

محسنی بندپی با اشاره به اینکه هم اکنون 4500 نفر به علت ابتلا به بیماری کرونا در بیمارستان های استان تهران بستری هستند، اضافه نمود: فرایند ابتلا به بیماری کرونا در استان تهران متأسفانه همچنان افزایشی است و بهبود این شرایط نیازمند همکاری و همراهی شهفرایندان با رعایت پروتکل های بهداشتی و عدم تردد های غیرضرور امکان پذیر است.

منبع: فرارو

به "استاندار تهران: امکان لغو طرح ترافیک وجود ندارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استاندار تهران: امکان لغو طرح ترافیک وجود ندارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید