ادعای خبرساز در مورد علت لغو مبارزه هالک ایرانی با فورد

به گزارش وبلاگ آریابلاگ، ورزشکار انگلیسی علت لغو کردن مبارزه اش با هالک ایرانی را گفت.

ادعای خبرساز در مورد علت لغو مبارزه هالک ایرانی با فورد

به گزارش خبرآنلاین؛ مبارزه جنجالی سجاد غریبی معروف به هالک ایرانی با مارتین فورد انگلیسی که ماه گذشته بعد از کری خوانی های مختلف و حاشیه سازی های زیادی برای ورزشکار ایرانی که از سوی بعضی رسانه ها عنوان شد تصاویرش در اینستاگرام فوتوشاپی بوده است، در نهایت لغو شد.

مارتین فورد در جدیدترین مصاحبه درباره علت لغو مسابقه به نشریه میرر گفت: وقتی در دبی حضور پیدا کردم و درگیری جزئی داشتیم من نگرانی در خصوص احساس و سلامت روانی او داشتم.

وی اضافه نمود: من نمی توانم با کسی مبارزه کنم که واقعاً معتقدم می تواند بعد از دعوا جان خود را بگیرد. به عنوان یک فرد خارجی ممکن است مردم بگویند، در خصوص چه چیزی داری صحبت می کنی؟ اما از طرفی من کسی بودم که آنجا (دبی) بودم، نحوه افتادنش به زمین را دیدم و متاثر شدم.

مبارز انگلیسی ادامه داد: ما درگیری داشتیم و این یک فشار کوچک بود. من به چشمان او نگاه کردم و سپس برگشتم و به بچه ها گفتم: مبارزه ای در کار نیست. آنچه بعد از آن رخ داد من قبلاً در خصوص آن احساس بدی داشتم، اندازه مورد آزار و اذیت او در فضای مجازی بود.

فورد تاکید نمود: سپس پدر و مادرش بیرون آمدند و گفتند ما با شما کاری نداریم، شما ضعیف هستید. سپس در لایو اینستاگرام وقتی برگشت و گفت می خواهد به زندگی اش خاتمه دهد. من فقط فکر کردم، نه من نمی توانم بخشی از این اتفاق باشم.

منبع: فرارو

به "ادعای خبرساز در مورد علت لغو مبارزه هالک ایرانی با فورد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ادعای خبرساز در مورد علت لغو مبارزه هالک ایرانی با فورد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید