آزمایشگاه نمونه سازی سریع دانشگاه خواجه نصیر به بهره برداری رسید

به گزارش وبلاگ آریابلاگ، با حضور معاون علمی و فناوری رییس جمهوری و رئیس دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی فاز دوم مرکز نوآوری این دانشگاه شامل آزمایشگاه نمونه سازی سریع به بهره برداری رسید.

آزمایشگاه نمونه سازی سریع دانشگاه خواجه نصیر به بهره برداری رسید

به گزارش گروه دانشگاه وبلاگ آریابلاگ، سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رییس جمهوری و حسن کریمی مزرعه شاهی رئیس دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی با حضور در دانشکده مهندسی مکانیک این دانشگاه، ضمن گشایش فاز دوم مرکز نوآوری دانشگاه، از واحد های فناور مستقر در این مرکز بازدید کردند.

پیش از این و در سال 97، فاز اول مرکز نوآوری در دانشکده مکانیک راه اندازی شد و در فاز دوم آن، آزمایشگاه نمونه سازی سریع افتتاح شد.

مرکز نوآوری دانشگاه خواجه نصیر شامل فعالیت شرکت های دانش بنیان و خلاق، هسته های کارآفرین و خلاق، مشاوران و مربیان استارتاپی است.

این مرکز ظرفیت 20 شرکت فناور و خلاق را داراست و در حال حضار شرکت هایی در حوزه حمل و نقل، فناوری های دیجیتال، زیست فناوری، ساختمان و مکانیک در این مرکز نوآوری فعال هستند تا ایده های نوآورانه خود را تجاری سازی کنند.

فضای کار اشتراکی مرکز نوآوری دانشگاه خواجه نصیر با ظرفیت استقرار 14 تیم فناور، زمینه را برای تبدیل ایده های نوآورانه به محصولات دانش بنیان و خلاق فراهم کرده است.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "آزمایشگاه نمونه سازی سریع دانشگاه خواجه نصیر به بهره برداری رسید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آزمایشگاه نمونه سازی سریع دانشگاه خواجه نصیر به بهره برداری رسید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید