کامیابی نیا: 95 درصد قهرمان لیگ هستیم، مسائل وجود دارد اما باید شکیبا باشیم

به گزارش وبلاگ آریابلاگ، هافبک تیم فوتبال پرسپولیس گفت: با توجه به شرایط جدول به احتمال فراوان قهرمان لیگ هستیم.

کامیابی نیا: 95 درصد قهرمان لیگ هستیم، مسائل وجود دارد اما باید شکیبا باشیم

به گزارش خبرنگار ورزشی وبلاگ آریابلاگ، کمال کامیابی نیا پس از جلسه با مهدی رسول پناه سرپرست باشگاه پرسپولیس درباره پیروزی تیمش مقابل فولاد خوزستان در هفته بیست وپنجم لیگ برتر گفت: خدا را شکر توانستیم تا به اینجا امتیازات لازم را جمع کنیم و طرفداران را شاد کنیم. پنج بازی و 15 امتیاز دیگر باقی مانده و شرایط به گونه ای است که به احتمال 95 درصد قهرمان لیگ هستیم.

وی اضافه نمود: به هرحال تیم های دیگر هم با یکدیگر بازی دارند، اما در پنج بازی آینده تمام کوشش مان را می کنیم تا بهترین نتایج را کسب کنیم.

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس درباره مسائل اقتصادی و ناراحتی بعضی بازیکنان نیز شرح داد: به هرحال مسائل اقتصادی وجود دارد و همواره بوده است، اما باید کمی صبوری کنیم. مدیریت باشگاه کوشش خود را می نماید. به هرحال در حال توافق با باشگاه هستیم و باید با باشگاه راه بیاییم. دیر یا زود دارد، اما در نهایت پرداختی ها انجام می گردد. الان بازیکنان و مربیان خارجی سابق تیم هم شکایت نموده اند که باید این موضوع هم حل گردد. باشگاه تمام این ها را مدیریت می نماید، اما امیدوارم به نحوی باشد که دلهره و ترس بین طرفداران به وجود نیاید.

کامیابی نیا در خصوص شانس قهرمانی پرسپولیس در جام حذفی نیز بیان نمود: نمی توان قولی داد. تنها قولی که می دهیم این است که تمام کوشش مان را می کنیم تا بهترین نتایج را بگیریم و طرفداران را شاد کنیم.

وی در خصوص اینکه گفته می گردد بعضی بازیکنان مانند بشار رسن محتمل است در پایان فصل از پرسپولیس جدا شوند، گفت: همان طور که گفتم پنج بازی در لیگ و دو بازی هم در جام حذفی مانده است. امیدوارم تا آن موقع مسائل بچه ها حل گردد. همه مسائل با صحبت حل می گردد. بیشتر بازیکنان ما قرارداد دارند و امیدوارم بازیکنی را از دست ندهیم. به نظرم مشکل بشار هم حل خواهد شد. او در پرسپولیس راحت است.

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس درباره ملاقات روز آدینه این تیم مقابل نفت مسجدسلیمان، یادآور شد: به هرحال بازی در مسجدسلیمان سخت است و باید تمرکز داشته باشیم تا با تاکتیک هایی که گل محمدی می گوید بتوانیم پیروز شویم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "کامیابی نیا: 95 درصد قهرمان لیگ هستیم، مسائل وجود دارد اما باید شکیبا باشیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کامیابی نیا: 95 درصد قهرمان لیگ هستیم، مسائل وجود دارد اما باید شکیبا باشیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید