مهم ترین رویدادهای امروز دنیای IT و تکنولوژی؛ از هایپرلوپ ریچارد برانسون تا رویداد رونمایی محصولات تازه گوگل

به گزارش وبلاگ آریابلاگ، انتخاب هر شب اخبار و رویدادهای روز دنیای تکنولوژی و آی تی را گلچین نموده و به صورت خلاصه منتشر می نماید.

مهم ترین رویدادهای امروز دنیای IT و تکنولوژی؛ از هایپرلوپ ریچارد برانسون تا رویداد رونمایی محصولات تازه گوگل

مهمترین رویدادهای امروز دنیای فناوری و تکنولوژی در زیر آمده است:

گوگل در جریان رویداد امشب خود محصولاتی نو و بسیار مجذوب نماینده را معرفی کرد که در ادامه به معرفی این محصولات خواهیم پرداخت:مشروح خبر را اینجا بخوانید.

درست همانقدر که ریاضیات برای بعضی از افراد مثل کابوس است، عده ای هم هستند که عاضق ریاضیاتند. اما این روزها روش های آموزش ریاضیات تغییر نموده اند.مشروح خبر را اینجا بخوانید.

ریچارد برانسون مدیرعامل پروژه ویرجین هایپرلوپ می گوید استفاده از سیستم هایپرلوپ هزینه های گزافی نخواهد داشت و عموم مردم می توانند از این سیستم استفاده نمایند.مشروح خبر را اینجا بخوانید.

رقابت بین 2 شرکت گوگل و آمازون تا حد زیادی به مسائل مرتبط با آگهی دهندگان متمرکز شده است. درواقع به نظر می رسد تعداد زیادی از افرادی که پیش از این آگهی های خود را به گوگل می دادند، اکنون آمازون را گزینه مناسب تر میبینند.مشروح خبر را اینجا بخوانید.

مایکروسافت تصمیم دارد با توسعه همکار های خود با شرکت های خدمات تاکسی آنلاین در جنوب شرقی آسیا به رقیبی جدی برای اوبر تبدیل گردد.مشروح خبر را اینجا بخوانید.

پلیس چین حق دسترسی کامل به محتواهای آنلاین کاربران را از سرویس دهنده های اینترنتی دریافت کرد. این موضوع یعنی از این پس پلیس چین می تواند در همه امور مرتبط با کاربران در فضای مجازی آگاه باشد.مشروح خبر را اینجا بخوانید.

گوگل اسلاید یک ویژگی نو را در آخرین به روز رسانی خود ارائه نموده است. این به روزرسانی برای یاری به افرادی که مشکل شنوایی دارند طراحی شده است.مشروح خبر را اینجا بخوانید.

منبع: انتخاب

به "مهم ترین رویدادهای امروز دنیای IT و تکنولوژی؛ از هایپرلوپ ریچارد برانسون تا رویداد رونمایی محصولات تازه گوگل" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهم ترین رویدادهای امروز دنیای IT و تکنولوژی؛ از هایپرلوپ ریچارد برانسون تا رویداد رونمایی محصولات تازه گوگل"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید