در بسته سوغات خراسان رضوی باید سطوح درآمدی در نظر گرفته گردد

به گزارش وبلاگ آریابلاگ، بسته های سوغات خراسان رضوی باید برای سه سطح از مشتریان و پنج سطح درآمدی تعریف و بسته بندی گردد.

در بسته سوغات خراسان رضوی باید سطوح درآمدی در نظر گرفته گردد

به گفته مژگان ثابت تیموری دبیر کمیسیون گردشگری اتاق بازرگانی خراسان رضوی باید در بسته سوغات این استان و مشهد عنصر معنویت در نظر گرفته و این بسته برای سه سطح از مشتریان تعریف گردد.

مژگان ثابت تیموری اضافه نمود:

این سه سطح از مشتریان شامل گردشگران ایرانی داخلی، گردشگران خارجی غیر عرب زبان و گردشگران عرب زبان است.

بعلاوه بسته سوغات خراسان رضوی بر اساس اظهارات ایشان باید برای پنج سطح درآمدی قابل خرید باشد تا تمامی اقشار بتوانند از آن استفاده نمایند.

دبیر کمیسیون گردشگری اتاق بازرگانی خراسان رضوی گفت:

از پارسال به درخواست شورای گفت وگوی دولت و بخش خصوصی این استان موضوع سوغات و تهیه بسته سوغات به کمیسیون گردشگری و خدمات اتاق بازرگانی سپرده شد. از آن موقع کارگروه سوغات ذیل کمیسیون گردشگری و خدمات و با شرکت هنرمندان فعال حیطه گردشگری، صنایع دستی و سوغات شکل گرفت.

به گفته ایشان نشستهای متعدد با نمایندگان مجلس و معاون صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی خراسان رضوی در این چارچوب برگزار و در نهایت این جمع بندی حاصل شده است که برای تمام کسانی که از این شهر و استان بازدید نموده اند برند خراسان رضوی و مشهد ماندگار بماند.

ثابت تیموری ادامه داد که بسته سوغات باید شامل تمام اقلام سوغات اصلی مشهد و خراسان رضوی باشد و نیز علاوه بر کالایی که در آن قرار می گیرد، باید ارزش اضافه نموده ایجاد کند.

ایشان در سرانجام گفت:

بسته باید به گونه ای طراحی گردد که کالاهای دیگری هم در کنار خشکبار و گوهرسنگ در آن جای گیرد و کالای معنوی و متبرک هم درون آن قرار گیرد و بسته نهایی طراحی شده با رعایت همه این جوانب به عنوان برند سوغات خراسان رضوی معرفی گردد.

منبع: کجارو / خبرگزاری آریا

به "در بسته سوغات خراسان رضوی باید سطوح درآمدی در نظر گرفته گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "در بسته سوغات خراسان رضوی باید سطوح درآمدی در نظر گرفته گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید