خبرنگاران 100 مرکز مثبت زندگی در لرستان ایجاد می شود

به گزارش وبلاگ آریابلاگ، خرم آباد - خبرنگاران - مدیرکل بهزیستی لرستان گفت: برای ارائه خدمات بهتر به مددجویان 100 مرکز مثبت زندگی در این استان ایجاد می شود.

خبرنگاران 100 مرکز مثبت زندگی در لرستان ایجاد می شود

کرم یاری روز پنجشنبه در گفت و گو با وبلاگ آریابلاگ افزود: برای هر 450 خانواده تحت پوشش یک مرکز مثبت زندگی در نظر گرفته شده و در این مراکز 22 نوع خدمت به مددجویان ارائه می شود.

وی با بیان اینکه جانمایی این مراکز به نحوی صورت گرفته که به محل زندگی مددجویان به ویژه معلولان نزدیک باشد گفت: مصوب شده است پایش پرونده ها و آموزش در این مراکز مورد توجه قرار گیرد که این اهداف موجب احیای مددکاری اجتماعی می شود.

مدیرکل بهزیستی لرستان ادامه داد: علاوه بر این، نظارت مستمر بر فعالیت های مددجویان بهزیستی از جمله برنامه های مراکز مثبت زندگی است که خدمت خوبی برای تکریم ارباب رجوع محسوب می شود.

یاری افزود: در راستای اجرای بند چهار ماده 26 قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی و کاهش تصدی گری دولت، خدمات مراکز مثبت زندگی به صورت الکترونیکی انجام و این مراکز در مناطق مختلف شهر و با توجه به پراکندگی مددجویان و جامعه هدف راه اندازی می شوند.

مدیرکل بهزیستی لرستان با بیان اینکه وظایف سازمان بهزیستی افزون بر 170 مورد است گفت: از دیگر اهداف تاسیس و راه اندازی مراکز مثبت زندگی به حداقل رساندن تردد و رفت و آمدهای غیرضروری با توجه به ازدحام جمعیت در کلان شهرها است.

یاری با اشاره به اینکه در مراکز مثبت زندگی از اتلاف وقت و موازی کاری جلوگیری می شود گفت: خدمات این مراکز برای مددجویان در سطوح توانبخشی، پیشگیری و اجتماعی ارائه خواهد شد و تمامی پرونده های مددجویان به این مراکز واگذار می شود.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران 100 مرکز مثبت زندگی در لرستان ایجاد می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران 100 مرکز مثبت زندگی در لرستان ایجاد می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید