برای بازگشت به مبارزه لحظه شماری می کنم، هدفم کسب مدال جهانی است

به گزارش وبلاگ آریابلاگ، علیرضا درویش پور با بیان مطلب فوق به خبرنگاران گفت: زمانی که در راستا صحیحی قرار گرفته و در حال رسیدن به اهدافم در تکواندو بودم، برخی مسائل مانع از ادامه این فرایند شد. امیدوارم برای کسی اتفاق نیفتد که وقتی در اوج باشی به هر دلیلی ادامه دادن میسر نباشد. من مانند محصلی بودم که امتحانات را با موفقیت به امید تابستانی پرشور پشت سر گذاشت ولی اجازه خروج از خانه را پیدا نکرد.

برای بازگشت به مبارزه لحظه شماری می کنم، هدفم کسب مدال جهانی است

وی اضافه نمود: از زمانی که نتوانستم در میدان مبارزه حاضر شوم، گویی چیزی در زندگی کم داشتم و جزیی از وجودم را از دست داده بودم. همیشه منتظر لحظه بازگشت به میدان بودم. با تکواندو رشد کرده، پا گرفته ام، عشق و همه زندگی ام تکواندوست، من از تکواندو لذت میبرم و وقتی از ورزش خود لذت میبری، دوری هم سخت است.

قهرمان سابق آسیا ادامه داد: به دنبال اثبات کردن خودم نیستم، چه چیزی درست بوده یا غلط، بیشتر می خواهم از ورزش مورد علاقه خود لذت ببرم. وقتی وسط شیء هاپ چانگ مبارزه می کنم، خود واقعی ام هستم و این برای من راضی کننده است.

درویش پور با بیان اینکه در این مدت خودم را با مربیگری مشغول کردم گفت: در 17 سالگی عضو تیم ملی نوجوانان شدم، در تیم امید عضویت داشته و مقطعی هم عضو تیم ملی بزرگسالان شده و مدال طلای قهرمانی آسیا را کسب کردم. مدال های متعددی در تورنمنت های مختلف کسب کردم. ولی این فرایند ادامه پیدا نکرد و حالا دوباره می خواهم شانس خود را امتحان کنم.

وی در مورد هدف از بازگشت به میدان مسابقه گفت: عبور از رقابتهای انتخابی و رسیدن به ترکیب اصلی تیم ملی هدف اصلی من است. به خوبی میدانم که کار ساده ای نیست. در وزن 80- کیلوگرم تکواندوکاران بسیار خوبی در ایران داریم و یکی از سخت ترین اوزان جهانی است. ولی من آنچنان تلاش می کنم که اگر در آینده نگاهی به گذشته داشتم، پیشمان نباشم. امیدوارم در مسابقات جهانی 2021 به مدال رسیده و بعد از آن برای طلای بازی های آسیایی تلاش کنم.

ملی پوش سابق تیم ملی در سرانجام گفت: حرف های ناگفته زیاد دارم، نمی خواهم وارد فضایی شوم که جو ملتهب شود. از رئیس فدراسیون و سرمربی تیم ملی تشکر می کنم که این فرصت را به من دادند تا دوباره به میدان مبارزه برگشته و خودم را احیا کنم. امیدوارم در مدت باقی مانده تا المپیک همه خانواده تکواندو با هم متحد شده و با حمایت از تیم ملی بتوانیم توسط نمایندگان تکواندو در توکیو نتیجه ای درخور شایسته ای کسب کنیم.

منبع: خبرگزاری مهر

به "برای بازگشت به مبارزه لحظه شماری می کنم، هدفم کسب مدال جهانی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برای بازگشت به مبارزه لحظه شماری می کنم، هدفم کسب مدال جهانی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید