استقلال زمان رونمایی از سرمربی نو را تعیین کرد

به گزارش وبلاگ آریابلاگ، حجت کریمی، سرپرست مدیرعاملی استقلال گفت که روز گذشته جلسه ای را با مدیر برنامه ساپینتو برگزار نموده است. مدیربرنامه ساپینتو به باشگاه اعلام نموده تا 48 ساعت آینده این مربی درباره حضور در این باشگاه برای فصل آینده تصمیم گیری خواهد نمود.

استقلال زمان رونمایی از سرمربی نو را تعیین کرد

کریمی اظهار داشت در صورتی که ساپینتو تا دو روز آینده تصمیم گیری نکند سرمربی استقلال روز پنجشنبه با کارگروهی که تعیین شده معرفی خواهد شد.

استقلال و ساپینتو برای ادامه همکاری برای دومین سال نیازمند توافق دوباره هستند. کریمی چندی قبل اعلام نموده بود که ساپینتو خواستار مبلغی از استقلال شده که می تواند تکرار ماجرای استراماچونی در این تیم باشد.

کریمی بعد از شکست در دربی و از دست دادن جام حذفی درباره تمدید قرارداد ساپینتو گفته بود: هفته پیش با وکیل ساپینتو جلسه ای در رابطه با تمدید قرارداد گذاشتیم. در قرارداد ساپینتو بندی وجود دارد که برای فصل نو باید 720 هزار یورو به او پرداخت کنیم. مبلغ قرارداد را بالاتر برده بودند و مبالغی خواستند که من بخاطر منافع باشگاه قبول نکردم. آماده تمدید بودیم، ولی مبالغ را بالا برده اند. وقتی که به ایران آمدند قراردادی به ارزش 620 هزار یورو با یوروی 30 هزار تومانی بستند، اما الان با یورو 60 هزار تومانی مبلغ را بالا برده اند که من اگر قبول می کردم یک استراماچونی دیگر برای باشگاه ایجاد می شد.

منبع: فرارو

به "استقلال زمان رونمایی از سرمربی نو را تعیین کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استقلال زمان رونمایی از سرمربی نو را تعیین کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید