می خواهم زنده بمانم، قسمت پانزدهم؛ از گور توقیف بازگشته!

به گزارش وبلاگ آریابلاگ، خبرنگارانـ قسمت پانزدهم سریال می خواهم زنده بمانم به کارگردانی شهرام شاه حسینی و تهیه کنندگی محمد شایسته روز پنجشنبه 13 خرداد 1400 وارد شبکه نمایش خانگی شد.

می خواهم زنده بمانم، قسمت پانزدهم؛ از گور توقیف بازگشته!

در خلاصه داستان قسمت پانزدهم سریال می خواهم زنده بمانم آمده است:

مرگ جمشید رابطه هما و امیر را تحت تاثیر قرار می دهد و آن ها را به هم نزدیک می نماید. نادر سرمد هراسان از عقوبت قتل جمشید در پی راه نجات است. بهمن دشتی با فشار بی امان نیرو های بازرسی پلیس تنها راه نجاتش را در استمداد طلبی از امیر شایگان می بیند و...

امیر شایگان بعد از کشته شدن پدرش بهترین فرصت را برای هرچه نزدیک تر شدن به هما به دست آورده است و به وسیله جلب ترحم او خودش را در دل هما جا می نماید. او با گفتن این که می خواهد از مجازات نادر بگذرد، خودش را در چشم هما یک قهرمان عاشق جلوه می دهد که می خواهد دیگر با معشوقش در صلح و آرامش زندگی کند؛ اما همین قهرمان در مصاحبه با زیر دستش می خواهد که نادر سرمد هرچه زودتر پیدا شود تا درس بزرگی به او بدهد. برای نیرو های کمیته کم کم محرز می شود که ترور فرخی کار دشتی بوده است. دشتی هم این را فهمیده است و به دنبال راهی برای نجات خودش می شود.

تنها نقشه فرار گویی در دستان شایگان است. شایگان کسانی را می فرستد تا دشتی را فراری بدهند و خودش در کاروانسرایی با او روبرو می شود. درحالی که دشتی و شایگان روبروی هم اسلحه کشیده اند، مامور کمیته ای که آن ها را تعقیب می کرد، با یک اشتباه موجب مرگ خودش و دشتی می شود و شایگان با خیال راحت مکان را ترک می نماید.

بعد از جنجال هایی که پخش نشدن می خواهم زنده بمانم در زمان همیشگی اش ایجاد کرد و شکایتی که نیروی انتظامی از این سریال داشت، می خواهم زنده بمانم بعد از سه روز برطرف توقیف می شود و به انتشارش ادامه می دهد. توقیف ها و برطرف توقیف هایی که اگر به کیفیت آثار لطمه نزند که در بیش تر اوقات هم می زند، به کیفیت اعتماد مخاطبان به نهاد های توقیف کننده حتماً لطمه سنگینی می زند. این نهاد ها به راستی چه چیز و چه آبروریزی از نهاد محترم شان را در آثار هنری می بینند که مخاطبان اصلی این آثار را نمی بینند؟ این اظهار وجود ها تا کی قرار است ادامه پیدا کند؟

می خواهم زنده بمانم به هر صورت به پانزدهمین قسمت خود می رسد و داستانش با مرگ یکی دیگر از مهره های اصلی اش ادامه پیدا می نماید. دشتی با بازی بسیار خوب مهران احمدی نقشی تاثیرگذار و اساسی در فرایند سریال داشت و حالا با نبودش قصه راهی جدید را طی خواهد نمود و....

منبع: فرارو

به "می خواهم زنده بمانم، قسمت پانزدهم؛ از گور توقیف بازگشته!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "می خواهم زنده بمانم، قسمت پانزدهم؛ از گور توقیف بازگشته!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید