مسائل انتقال سند زمین های تعاونی مسکن شهرداری تهران حل گردد

به گزارش وبلاگ آریابلاگ، تهران (پانا) - رئیس کمیته منابع انسانی شورای شهر تهران خواهان حل مسائل انتقال سند زمین های تعاونی مسکن شهرداری شد.

مسائل انتقال سند زمین های تعاونی مسکن شهرداری تهران حل گردد

ناصر امانی ضمن تشکر از شهردار و معاون برنامه ریزی، توسعه شهری و امور شوراهای شهرداری تهران گفت: بعد از سال ها که بحث تامین مسکن کارکنان شهرداری تعطیل شده بود و کسی جوابگوی تعاونی های مسکن شهرداری نبود، دیروز اولین جلسه ستاد سامان دهی مسکن کارکنان در این دوره برگزار گردید و خبر آن باعث خوشحالی و ایجاد امیدواری در تعاونی های مسکن کارکنان شهرداری تهران شد.

وی ادامه داد: در دوره سوم و چهارم تعاونی های مسکن شهرداری تهران برای یاری به خانه دار شدن کارکنان راه اندازی زیادی شد اما متاسفانه زمین هایی که به تعاونی ها واگذار شده بود انتقال سندشان انجام نشده و علی رغم این که تعاونی ها مبالغ زمین را پرداخت کردند، حتی بعضا ساختند و در آنها ساکن شدند اما هنوز انتقال سندشان انجام نشده و مسائلی با زمین شهری دارند. مثل مسائلی که در شهرک مروارید در منطقه 22 وجود دارد و نزدیک به هزار خانواده شهرداری در آنجا ساکن هستند و 9000 واحد در حال ساخت است.

این عضو شورا افزود: ضمن تشکر می خواهم که این مسائل را نیز در دستور کار ستاد ساماندهی مسکن قرار بگیرد و با حل این مسائل کار خوبی که از دوره قبل نیمه تمام مانده بود تمام گردد. با مصوباتی که اخیرا مجلس در مورد نهضت ملی مسکن داشته دست شهرداری حتی نسبت به دوره قبل بیشتر باز است و در حاضر بر اساس مصوبه دولت، مجلس زمین را رایگان در اختیار انبوه سازان قرار می دهند. آقای فروزنده که کار را آغاز نموده به این موضوع توجه بیشتری نمایند و به این امید جامه عمل بپوشد و شوق و ذوقی که پخش خبر آن در بدنه شهرداری ایجاد نموده به منصه عمل و ظهور برسد.

منبع: خبرگزاری پانا

به "مسائل انتقال سند زمین های تعاونی مسکن شهرداری تهران حل گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مسائل انتقال سند زمین های تعاونی مسکن شهرداری تهران حل گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید