رگبار و رعد و برق در تهران؛ خیزش گرد و خاک

به گزارش وبلاگ آریابلاگ، بر اساس بررسی داده ها و نقشه های پیش یابی هواشناسی شرایط جوی استان تهران ابری تا نیمه ابری همراه با وزش باد شدید و رگبار و رعد و برق و خیزش گرد و خاک پیش بینی می شود.

رگبار و رعد و برق در تهران؛ خیزش گرد و خاک

به گزارش ایسنا، بر اساس بررسی داده ها و نقشه های پیش یابی هواشناسی شرایط جوی استان تهران طی پنج روز آینده کمی ابری تا نیمه ابری و در بعضی ساعات به ویژه در روز پنجشنبه (22 اردیبهشت) همراه با وزش باد شدید و در پاره ای نقاط به ویژه در نیمه جنوبی و غربی استان گاهی وزش باد خیلی شدید و خیزش موقتی گرد وخاک پیش بینی می شود.

امروز و فردا (21 و 22 اردیبهشت) در پاره ای نقاط به ویژه ارتفاعات استان گاهی رگبار باران و در روز جمعه (23 اردیبهشت) در بیشتر نواحی استان در بعضی ساعات وزش باد شدید رگبار و رعد وبرق ودرمناطق مستعد بارش تگرگ مورد انتظار است.

با توجه به گردوغبار انتقالی از غرب کشور امروز افزایش گردوغبار کاهش کیفیت هوا و کاهش دید افقی پیش بینی می شود.

امروز فرایند افزایش نسبی دما و از پنجشنبه شب تا شنبه کاهش نسبی دما مورد انتظار است.

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، ایستگاه های ورامین با بیشینه دمای 28 درجه سانتیگراد از گرم ترین نقاط استان تهران در 24 ساعت گذشته بوده است.

آسمان تهران فردا (22 اردیبهشت) کمی ابری و وزش باد و گاهی وزش باد شدید و رگبار و رعد وبرق با حداقل دمای 16 و حدبیشتر دمای 26 درجه سانتیگراد و طی جمعه (23 اردیبهشت) قسمتی ابری و از بعد از ظهر ابری و گاهی وزش باد شدید و رگبار و رعد وبرق با حداقل دمای 15 و حدبیشتر دمای 25 درجه سانتیگراد پیش بینی می شود.

منبع: فرارو

به "رگبار و رعد و برق در تهران؛ خیزش گرد و خاک" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رگبار و رعد و برق در تهران؛ خیزش گرد و خاک"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید