به زودی عملیات توافق و آزاد سازی ایستگاه های خط 6 مترو در منطقه 4 شروع می گردد

به گزارش وبلاگ آریابلاگ، رییس اداره املاک و مستغلات شهرداری منطقه 4 از جانمایی جهت احداث خط 4 مترو تهران اطلاع داد و اضافه کرد: به زودی پروژه توافق و آزاد سازی املاک واقع در این پروژه شروع می گردد.

به زودی عملیات توافق و آزاد سازی ایستگاه های خط 6 مترو در منطقه 4 شروع می گردد

به گزارش شهر به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 4 ، مرتضی عزیزی با اعلام این خبر و با بیان اینکه راه اندازی خط 4 مترو در منطقه 4 به عنوان بزرگترین و پرجمعیت ترین منطقه تهران یاری شایانی به صرفه جویی در مصرف سوخت خودروها خواهد نمود، اضافه نمود: در حال حاضر خطوط 2 و 3 مترو سهم جابجایی شهروندان منطقه4 را برعهده دارد.

او با اشاره به ایستگاه های پیش بینی شده در خط 4 اضافه نمود: در خط 4 مترو 6 ایستگاه پیش بینی شده است و با احداث و راه اندازی این خط رضایت خاطر شهروندان فراهم می گردد.

رییس اداره املاک و مستغلات شهرداری منطقه 4 اضافه نمود: ایستگاه های شهید باقری، خیابان شهیدان ظفر قندی(196) ، فلکه سوم تهرانپارس، میدان شاهد و خیابان شریعتی مقابل دانشگاه آزاد اسلامی ایستگاه های این خط هستند که با همکاری معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری به زودی عملیات اجرای زیرساخت های این پروژه در دستور کار قرار می گیرد. با توجه به بازدیدهای اجرا شده با مدیران شرکت مترو، و تاکید شهردار منطقه 4 مبنی بر تسریع در اجرای این پروژه ، هم اکنون اقدامات لازم جهت آنالیز اسناد و مدارک و مالکیت ایستگاه ها اجرا شده و آماده توافق با مالکان هستیم.

منبع: خبرگزاری آریا

به "به زودی عملیات توافق و آزاد سازی ایستگاه های خط 6 مترو در منطقه 4 شروع می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "به زودی عملیات توافق و آزاد سازی ایستگاه های خط 6 مترو در منطقه 4 شروع می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید