آنالیز بیش از 5 هزار پرونده در مراکز داوری کشور

به گزارش وبلاگ آریابلاگ، دبیر مرکز داوری اتاق تعاون ایران از آنالیز بیش از 5 هزار و 300 پرونده تا خاتمه بهمن ماه توسط مراکز داوری اتاق های تعاون سراسر کشور اطلاع داد.

آنالیز بیش از 5 هزار پرونده در مراکز داوری کشور

به گزارش خبرگزاری وبلاگ آریابلاگ ، دبیر مرکز داوری اتاق تعاون ایران از آنالیز بیش از 5هزار و 300 پرونده تا سرانجام بهمن ماه توسط مراکز داوری اتاق های تعاون سراسر کشور اطلاع داد.

محمد رنجبر دبیر مرکز داوری اتاق تعاون ایران، با بیان این مطلب گفت: آنالیز های آماری این مرکز نشان داد تا سرانجام بهمن ماه سال جاری تعداد 5هزار و 310 پرونده در مراکز داوری کشور، آنالیز شده است که به طور حتم تا سرانجام اسفند این تعداد اضافه خواهد شد.

وی ادامه داد: مقایسه این آمار با سال گذشته نشان از افزایش پرونده های آنالیز شده در مراکز داوری داشته که از توانمندی مراکز داوری و جلب رضایت مراجعین حکایت دارد. دبیر مرکز داوری اتاق تعاون ایران با اشاره به گستردگی فعالیت این مرکز گفت: در مرکز داوری اتاق تعاون ایران، شعبه ویژه ای به رسیدگی شکایات افراد حقیقی، حقوقی و تعاونی ها علیه اتاق های تعاون اختصاص یافته است.

رنجبر بیان داشت: تهیه و تنظیم پیشنویس آئین نامه انظباطی و انتظامی داوران نیز در حال اجرا است که پس از تصویب در هیات مدیره مرکز داوری، در صورت بروز شکایت، به آن استناد خواهد شد.

وی خاطر نشان کرد: با استناد به آین آیین نامه با داور خاطی از تذکر شفاهی آغاز و تا لغو گواهی داوری وی برخورد خواهد شد. وی توضیح داد: مرکز داوری شان و منزلت داوران محترم را بالاتر از هر گونه قصور یا تقصر میداند لکن برای حفظ حقوق اصحاب دعوا وجود چنین آیین نامه ای ضروری بود.

->

منبع: خبرگزاری آریا

به "آنالیز بیش از 5 هزار پرونده در مراکز داوری کشور" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آنالیز بیش از 5 هزار پرونده در مراکز داوری کشور"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید